Klid je Tvoje síla ... a Tvoje VOLBA. 

Naprosto všechny naše reakce jsou ovlivněné stavem našeho vnitřního světa. Jaký je ten Tvůj? Jak se máš, tam uvnitř, kam vidíš jen Ty? 

Z jakého postoje nejčastěji reaguješ? Je to vnitřní klid nebo chaos, stres a frustrace? 

Srdečně Tě zvu do 8 týdenního mentoringového programu, po kterém se právě KLID stane Tvým výchozím životním nastavením. 

Co pro mě "síla klidu" znamená konkrétně? 

 • Mít s dětmi větší trpělivost a nekřičet. 
 • Povznést se nad mateřský stereotyp a prudu.
 • Neprudit své blízké kvůli blbostem.
 • Vstupovat do diskuzí v klidu a bez prudkých emocí. 
 • Pečovat o domácnost bez věčného pocitu marnosti a opruzu.
 • Ustávat psychicky náročné situace s dětmi.
 • Zvládat sourozenecké bitky s nadhledem.
 • Nehroutit se, když věci nejdou podle plánu.
 • Ustát si to, jak chci věci já.
 • Nestydět se za svoje divnosti.
 • Slyšet i to, co chci a potřebuju já sama.

Co spolu můžeme zažít? 

Mentoringový program KLID JE TVOJE SÍLA je velmi intenzivní seberozvojový program, v rámci kterého se během 8 týdnů seznámíš s koncepty, které jsou zásadními zloději Tvého vnitřního klidu (témata - viz níže). Ponoříš se do svého vnitřního světa, zavítáš v něm na místa, kde jsi ještě nebyla, rozstřelíš některé myšlenkové koncepty, které Ti už neslouží, nastavíš si nová pravidla toho, jak přemýšlíš. Celý čas s mou podporou a s podporou ostatních žen.

Konkrétní parametry programu: 

8 živých (virtuálních) setkání

1. setkání: MYŠLENKOVÉ BEZVĚDOMÍ
2. setkání: SLADKÉ PROBUZENÍ
3. setkání: VŠUDE MOŽNĚ, JEN NE TADY
4. setkání: skupinový koučink, otázky, odpovědi
5. setkání: VÍTEJ V PŘÍTOMNOSTI
6. setkání: VNITŘNÍ CHUDINKA
7. setkání: TVŮRCEM SVÉ REALITY
8. setkání: skupinový koučink, otázky, odpovědi

Termíny budeš vědět s dostatečným předstihem. Z každého setkání bude pořízen záznam pro případ, že byses nemohla zúčastnit živě. Každé setkání je tématicky zaměřené a proložené praktickými cvičeními. 

Pracovní listy pro každodenní praxi
Součátí každého setkání budou obsáhlé pracovní listy a úkoly pro každodenní praxi a rozšíření aktuálního tématu. 

Moje neomezená podpora
Po celou dobu programu Ti budu průběžně k dispozici formou messengeru nebo hlasovek a nemusíš tak čekat na další setkání, abys se mnou cokoli prodiskutovala nebo získala jiný pohled na věc. 

Malá skupinka žen - prostor pro individuální práci
Program je koncipován maximálně pro 5 žen. V rámci setkání tak bude dostatečný prostor pro sdílení i individuální zpětné vazby. 

1 x 60 minut individální konzultace 1:1
V ceně programu jsou zahrnuty 2  konzultace v délce 60 minut. Můžeš je využít v rámci programu, nebo do 30 dnů po ukončení programu. 

Totální energetický hukot
Možná se to nezdá, ale klid je emoce s velmi silnou energií. Já ji v sobě mám. A jsem připravena ji pro Tebe držet po celou dobu programu a plně využít pro to, abychom společnými silami aktivovaly tu Tvou SÍLU KLIDU

Naprosto všechno ve Tvém životě je Tvoje volba. A jestli něco nemůžeš ovlivnit, pak je ale Tvojí volbou to, co si o tom budeš myslet. Jsi to tedy TY kdo volí, jestli to budou myšlenky založené na strachu, prudě, frustraci nebo KLIDU. 

Cena programu: 7 600 Kč

Startujeme: únor 2022

"Klid je Tvoje síla je boží! Program je v malé skupince osobní, laskavý a velmi silný. Nejen, že v něm každý týden dostanete novou dávku inspirace, ale po celou dobu je vám Eva připravena poradit. Empaticky, jemně a přitom někdy až brutálně trefně. Tato podpora je nesmírně obohacující. Evi děkuji!"
Hanka K.

Program KLID JE TVOJE SÍLA jemně otřese Tvojí realitou, a proto chápu, že to není pro každého. Ale kdo se odváží vstoupit a podniknout se mnou tuhle hustou 8 týdenní intenzivní cestu, už navždy se bude na svůj život dívat z úplně jiné perspektivy.

Pevně uchopíme základní koncepty, které nás nejčastěji ubírají o vnitřní klid, překlopíme je do konceptů, které nám budou sloužit, na místo umírat energii, a tyto pak zasadíme do každodenních činností a vztahů.  

Otevřeme se novým rozměrům toho, jak můžeme věci okolo sebe vidět a vnímat. Prožijeme si to na vlastní kůži v rámci mnoha praktických cvičení. A to vše s jasným cílem:  Nastavit si klid jako výchozí stav pro veškeré své bytí a žití.