Klid je Tvoje síla ... a Tvoje VOLBA. 

Naprosto všechny naše reakce jsou ovlivněné stavem našeho vnitřního světa. Jaký je ten Tvůj? Jak se máš, tam uvnitř, kam vidíš jen Ty? 

Z jakého postoje nejčastěji reaguješ? Je to vnitřní klid nebo chaos, stres a frustrace? 

Srdečně Tě zvu do 8 týdenního mentoringového programu, po kterém se právě KLID stane Tvým výchozím životním nastavením. 

Co pro mě "síla klidu" znamená konkrétně? 

 • Mít s dětmi větší trpělivost a nekřičet. 
 • Povznést se nad mateřský stereotyp a prudu.
 • Neprudit své blízké kvůli blbostem.
 • Vstupovat do diskuzí v klidu a bez prudkých emocí. 
 • Pečovat o domácnost bez věčného pocitu marnosti a opruzu.
 • Ustávat psychicky náročné situace s dětmi.
 • Zvládat sourozenecké bitky s nadhledem.
 • Nehroutit se, když věci nejdou podle plánu.
 • Ustát si to, jak chci věci já.
 • Nestydět se za svoje divnosti.
 • Slyšet i to, co chci a potřebuju já sama.

Co spolu můžeme zažít? 

Mentoringový program KLID JE TVOJE SÍLA je velmi intenzivní seberozvojový program, v rámci kterého se během 8 týdnů seznámíš s koncepty, které jsou zásadními zloději Tvého vnitřního klidu (témata - viz níže). Ponoříš se do svého vnitřního světa, zavítáš v něm na místa, kde jsi ještě nebyla, rozstřelíš některé myšlenkové koncepty, které Ti už neslouží, nastavíš si nová pravidla toho, jak přemýšlíš. Celý čas s mou podporou a s podporou ostatních žen.

Konkrétní parametry programu: 

8 živých (virtuálních) setkání

1. setkání: MYŠLENKOVÉ BEZVĚDOMÍ
2. setkání: SLADKÉ PROBUZENÍ
3. setkání: VŠUDE MOŽNĚ, JEN NE TADY
4. setkání: skupinový koučink, otázky, odpovědi
5. setkání: VÍTEJ V PŘÍTOMNOSTI
6. setkání: VNITŘNÍ CHUDINKA
7. setkání: TVŮRCEM SVÉ REALITY
8. setkání: skupinový koučink, otázky, odpovědi

Termíny budeš vědět s dostatečným předstihem. Z každého setkání bude pořízen záznam pro případ, že byses nemohla zúčastnit živě. Každé setkání je tématicky zaměřené a proložené praktickými cvičeními. 

Pracovní listy pro každodenní praxi
Součátí každého setkání budou obsáhlé pracovní listy a úkoly pro každodenní praxi a rozšíření aktuálního tématu. 

Moje neomezená podpora
Po celou dobu programu Ti budu průběžně k dispozici formou messengeru nebo hlasovek a nemusíš tak čekat na další setkání, abys se mnou cokoli prodiskutovala nebo získala jiný pohled na věc. 

Malá skupinka žen - prostor pro individuální práci
Program je koncipován maximálně pro 5 žen. V rámci setkání tak bude dostatečný prostor pro sdílení i individuální zpětné vazby. 

1 x 60 minut individální konzultace 1:1
V ceně programu je zahrnuta konzultace o délce 60 minut. Můžeš ji využít v rámci programu, nebo do 30 dnů po ukončení programu. 

Totální energetický hukot
Možná se to nezdá, ale klid je emoce s velmi silnou energií. Já ji v sobě mám. A jsem připravena ji pro Tebe držet po celou dobu programu a plně využít pro to, abychom společnými silami aktivovaly tu Tvou SÍLU KLIDU

Naprosto všechno ve Tvém životě je Tvoje volba. A jestli něco nemůžeš ovlivnit, pak je ale Tvojí volbou to, co si o tom budeš myslet. Jsi to tedy TY kdo volí, jestli to budou myšlenky založené na strachu, prudě, frustraci nebo KLIDU. 

Cena programu: 7 600 Kč

Pro rozdělení platby na 2 splátky mě kontaktuj. 

Aktuálně jsou brány uzavřené.

"Jsem mnohem jistější v situacích a lépe rozumím sama sobě. Lépe se mi pak daří reagovat na ostatní a vědět tak, co dělám a proč. Nejsou to jen nějaké výbuchy nebo přetažení, které slízne někdo druhý. Podepisuji se pod vše, co jsi tady napsala. Díky Evo!"
Petra K.
"Klid je Tvoje síla je boží! Program je v malé skupince osobní, laskavý a velmi silný. Nejen, že v něm každý týden dostanete novou dávku inspirace, ale po celou dobu je vám Eva připravena poradit. Empaticky, jemně a přitom někdy až brutálně trefně. Tato podpora je nesmírně obohacující. Evi děkuji!"
Hanka K.
"Milá Evi, moc ti děkuji za skvělou a bezpečnou atmosféru programu Klid je tvoje síla. Do programu jsem vstupovala z mého pohledu za 5min12, kdy už jsem nevěděla kudy kam. Věděla jsem jen, že to, co teď opravdu potřebuji, je KLID. Našla jsem tě náhodou, nebo mi tě asi poslal vesmír, protože vše, co jsi před i v programu říkala, jako by mi mluvilo z duše! Jako bys to sama zažila a věděla, jakými technikami a nastavení mysli z toho ven. Během programu jsem zažila několik aha momentů a co víc, dala jsi mi tolikrát takový náhled na mnoho situací, které mi nikdo jiný nikdy nedal! A věř mi, že jsem mnohokrát probírala své starosti s celkem osvícenými lidmi :D...Tohle si asi cením na konzultacích s tebou nejvíc! Otevřela jsi mi oči, uklidnila mě a nabídla mi nástin toho, jak bych situaci mohla příště uchopit jinak. Moc mi pomáhala i tvá podpora během programu mimo live streamy... že jsem se mohla na tebe kdykoliv obrátit a nějakou situaci s tebou probrat. Závěrem bych chtěla říct, že i když jsem po skončení programu měla pocit, že jsem nestihla všechny moudra a techniky dostat úplně pod kůži, s odstupem času se k našim debatám v myšlenkách neustále vracím a znovu a znovu mi dávají smysl a konečně se mi pod kůži opravdu dostávají a já se nejednou v praxi přistihla, že situaci dokážu lépe rozklíčovat a nastavit svou mysl a přístup k ní opravdu na klidový režim. Najednou mi to začíná spínat a myslím na tebe teď opravdu často :D..Moc ti za vše děkuji a těším se na společné pokračování a setkávání se v navazujícím programu. :)"
Lucka H.

Program KLID JE TVOJE SÍLA jemně otřese Tvojí realitou, a proto chápu, že to není pro každého. Ale kdo se odváží vstoupit a podniknout se mnou tuhle hustou 8 týdenní intenzivní cestu, už navždy se bude na svůj život dívat z úplně jiné perspektivy.

Pevně uchopíme základní koncepty, které nás nejčastěji ubírají o vnitřní klid, překlopíme je do konceptů, které nám budou sloužit, na místo umírat energii, a tyto pak zasadíme do každodenních činností a vztahů.  

Otevřeme se novým rozměrům toho, jak můžeme věci okolo sebe vidět a vnímat. Prožijeme si to na vlastní kůži v rámci mnoha praktických cvičení. A to vše s jasným cílem:  Nastavit si klid jako výchozí stav pro veškeré své bytí a žití.