On-line program MAMA RESTART 

Nedocenění. Marnost. Otrávenost. Vztek.  Smutek.  Nevděk.  Apatie.  Frustrace. Stres. Úzkost. Pocit viny. Selhání. Zklamání. Strach. Nesvoboda. Psychická a fyzická únava.

Mateřství nás dokáže dostat do pěkně hutných stavů a emocí. Program MAMA RESTART je pro všechny vyhořelé mámy, které věří, že to jde i jinak a jsou rozhodnuté pro to něco udělat. 

Jsem Eva Obstová. Koučka a mentorka pro ženy a mámy.

Počátky mateřství byly v mém případě velmi rozpačité. Místo očekávaného pocitu bezmezné lásky a štěstí se dostavily hluboké propady nálad a pocity naprosté marnosti a zoufalství. Spojením osobního prožitku a odborných znalostí vznikl MAMA RESTART.

♡  Cítíme výčitky, že se cítíme tak, jak se cítíme. Máme přeci zdravé dítě, tak co bysme chtěly víc?! 
♡ Dusí nás každodenní stereotyp a svírá nás tíha zodpovědnosti, která se s mateřstvím pojí.
♡ Cítíme se nedoceněné. Za mateřství a domácí práce, které samozřejmě vykonáváme, se přeci nechválí. 
♡ Připadáme si v tom úplně samy a neschopné. Selháváme samy před sebou. 

♡ Když už si dopřejeme prostor sama pro sebe, obvykle je spojen s nevysvětlitelným pocitem viny.
♡ Chceme být dobré mámy. Ale pochybujeme o sobě. Chceme dělat věci správně. Ale co je správné?! 
♡ Zoufale vnímáme svůj nevyužitý potenciál a závidíme partnerovi, který chodí do práce mezi lidi.

♡ A za to všechno máme na sebe vztek. Neměly bychom se přeci takhle cítit! 

Pocit vyhoření pramení z dlouhodobého nerespektování vlastních hranic a potlačování vlastních potřeb a přání. Den za dnem děláme malé ústupky z vlastního pohodlí a spokojenosti. Děláme to přirozeně. Nevědomky. Jsme tak naučené a jinak to neumíme. Zatím ... :-)

Program MAMA RESTART je citlivým odrazovým můstkem pro všechny mámy, které i přes veškeré starosti, povinnosti, únavu a stereotyp chtějí najít klid samy v sobě a cítit radost ze života. A to skrze pochopení toho, co se jim v současném životě děje, a proč na to reagují tak, jak na to reagují.


Klíčová témata programu MAMA RESTART: 

 • Energii rozdávejte jen z přebytku
  Nejsme energetická charita! Pokud samy nemáme a přesto pořád dáváme, zaděláváme si na pořádný energetický dluh. V této části si posvítíme na to, jak se svou energií zacházet zdravě a efektivně a předcházet tak pocitům únavy a vyčerpání.
 • Moje hodnota, moje hranice
  Je tu jedna zásadní věc, která způsobuje pocit životního (mateřského) vyhoření - dlouhodobé nerespektování vlastních potřeb a přání a nekonečná řada ústupků (i když velmi nenápadných a nevědomých).
 • Seberealizace jako zdroj životní radosti
  Možná jste svá přání a talenty prozatím uložila do pomyslného šuplíčku "Teď na to není čas." nebo "Až budou děti větší." Jsem toho názoru, že děti nepotřebují naši oběť a že ony chtějí vidět svou mámu, jak jí něco těší a je v něčem dobrá.
 • Možná se nemusíme pořád tolik snažit
  Máme silnou potřebu neustále něco kontrolovat, analyzovat a snažit se o to, aby se věci v našem životě staly. Ale co když to všechno nestojí jen na nás a je tu něco většího, co nám za každých okolností kryje záda? Co když je lepší občas důvěřovat a nechat ať se věci prostě stanou?

Cena on-line programu: 890 Kč

Součástí programu je navazující e-mailový trénink RESTART, který vás ještě dalších 44 dnů po skončení program bude držet v "tréninku". Máte tak možnost získané techniky a nástroje více prožít a vypilovat, aby se staly přirozenou součástí vašich dnů. Uvnitř programu se sama rozhodnete, zda budete v RESTARTU pokračovat, nebo budete mít dost :-)

Součástí programu je intenzivní praktická část zaměřená na odhalování negativních nastavení, která brání naší životní spokojenosti. 

Program je prošpikovaný praktickými tipy a nástroji pro každodenní využití. 

Po zakoupení se program otevírá postupně, každé 3 dny (celkem 8 částí). Přístupy zůstávají navždy. 

Celý program zvládnete i s dětmi za krkem. S cílem je z toho krku postupně sundat :-)

MAMA RESTART = 2 měsíce intenzivní pozornosti tam, kde se zatím jen nenápadně krčí naše síla a životní spokojenost. 


MAMA RESTART není revoluční program. je to ženský program plný porozumění, reálných zkušeností, každodenně využívaných praktických tipů. Tvořila jsem ho v souladu se záměrem, který vkládám do každého svého projektu:

"Mateřství neznamená vzdát se sama sebe. I přes veškeré povinnosti, starosti, únavu a stereotyp jsi tam TY. Se svými sny, přáními i právem na šťastný a naplněný život. Právem na život v lásce, hojnosti, ve zdraví a bez stresu. 

Naše děti kopírují naše vnímání světa. Naše vidění sebe sama. Naše životní postoje.
A proto ... Dovol si žít život, jaký si opravdu přeješ. Dovol si věřit, že štěstí, lásky, zdraví, úspěchu i finanční hojnosti je tu dost pro všechny. Umožni svým dětem tohle životní nastavení plné lásky a důvěry nasát a kopírovat. Nemůžeš jim dát do života větší dar. Nejdřív tomu ale musíš uvěřit TY sama. Uvěřit v sebe sama.


Objednat MAMA RESTART 


Jsem Eva Obstová. Koučka pro ženy a mámy. Na této stránce najdete více informací o mě, mé práci, a také kontaktní údaje pro případné dotazy. WEBOVÁ STRÁNKA - EVA OBSTOVÁ ♡