Mámou podle svých představ


Na kolik % jsi mámou podle svých představ? 

Dostane Tě to, co žiješ právě teď, tam, kde chceš být? 

Co konkrétně Ti brání být tou ideální verzí sama sebe? 

Už na nic nečekej a dovol si být mámou podle svých představ! Pochop konečně, že svojí budoucnost netvoříme v budoucnosti, ale TEĎ! A když nic nezměníš TEĎ, nic se nezmění ani potom. 

Je tolik kurzů, facebookových skupinu a instagramových účtů, které nabízí kotel inspirace. Kýveme, souhlasíme se vším, co je řečeno. Ztotožňujeme se s příběhy ostatních, ztotožňujeme se s tím, co je doporučováno: "Ano, ano, to je přesně ono! To jsem přesně já! Takhle přesně to mám!

Jenže tím, že si to spokojeně odkýveme a ztotožníme se s tím, že ano, takhle to opravdu máme / cítíme / prožíváme, tak se nic nezmění! Potřebujeme ty nabité informace začít ŽÍT! Potřebujeme se stát tím, kým chceme být! Nejen o tom číst a poslouchat! A to se samo od sebe nestane. Musíme být tou hybnou silou vlastního života a dělat konkrétní kroky.  

Právě teď stojíš před branou 4 týdenní on-line série, která Tě podpoří v tom, abys konečně začala ty konkrétní kroky dělat. Ano, postavíme praxi na teorii, bez toho by to úplně nešlo. Ale ta teorie je tak průzračně čistá a jasná, že získáš absolutní logiku a smysl v tom, proč následné praktické kroky dělat. Jednoduše proto, že Ti přestane dávat smysl je nedělat 🙂 

Tohle je pozvánka pro všechny mámy, které nežijí vysněnou verzi sama sebe, ale jsou odhodlané to změnit! Cestu, kterou společně projdeme, mám sama za sebou a stejně tak i řada mých klientek. Podělím se s Tebou o základní principy, kterým když porozumíš a začneš je žít, měníš vše. 


Užij si nejdřív 1. týden ZDARMA. Rozkoukej se, nalaď se, udělej si představu, zda Ti může být spolupráce užitečná a teprvé poté rozhodni, zda chceš do této cesty investovat (více info níže na stránce). 

Týden zdarma už je v běhu - naškoč na rozjetou jízdu!

Navazující placené pokračování startuje 9. 5. 2022. Takže dost času si promyslet, jestli řekneš ano nebo ne. 

Témata a průběh on-line série MÁMOU PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Ke každému níže vypsanému tématu očekávej video (cca 20 minut) a konkrétní výzvu k akci v podobě praktických úkolů, které můžeš hned zkoušet. Po celý program jsem Ti k dispozici v uzavřené FB skupině. Právě tam můžeš sdílet své pokroky, aha momenty, pochybnosti a nápady. Veškeré dění se odehrává v FB skupině, ale zároveň vždy obdržíš vše i do e-mailu. 

1. TÝDEN (ZDARMA) / 25. 4. - 1. 5. 2022
> Už teď jsi tou nejlepší verzí sama sebe - konečně tomu uvěříš! 
> Konkrétní návod, jak se stát mámou podle svých představ a žít jí na 100 %. 

2. TÝDEN / 9. - 15. 5. 2022
> Zdravé nastavení sebehodnoty a sebevědomí - protože bez toho to prostě nejde. 
> Které myšlenky mě dělí od lepší verze sama sebe? Jak s nimi mohu pracovat, aby mi nestály v cestě?  

3. TÝDEN / 16. - 22. 5. 2022
> Z jakého postoje řeším situace? Z postoje dítěte nebo dospělé ženy? 
> Jsem tady ta oběť nebo mám přeci jen dost věcí ve svých rukách? 

4. TÝDEN / 23. - 29. 5. 2022
> Od přežívání k žití, od žití k prožívání.
> Být mámou neznamená vzdát se sama sebe

5. TÝDEN / 30. - 5. 6. 2022
> Bonusová videa na míru účastnic programu
> Závěrečné povzbuzení - jak vytrvat na cestě, kterou sis vytyčila. 

Vyber si variantu, která Ti vyhovuje

Varianta BASIC
1 850 Kč
Cena zahrnuje účast v on-line sérii MÁMOU PODLE SVÝCH PŘEDSTAV a stejně tak i průběžnou podporu Evy v uzavřené skupině na FB (ta byla vytvořena právě pro účely pouze této série). On-line program a s ním související podpora trvá od 9. 5. do 5. 6. 2022.
Varianta VIP
3 150 Kč
Cena zahrnuje účast v on-line sérii MÁMOU PODLE SVÝCH PŘEDSTAV, průběžnou podporu Evy v uzavřené skupině na FB a 2 x 60 minutovou individuální konzultaci v průběhu programu nebo do 30 dnů od jeho ukončení. On-line program a s ním související podpora trvá od 9. 5. do 5. 6. 2022.
V rámci studia koučingu a mentoringu Pure Mind jsme se při vzájemných koučovacích konzultacích potkaly s Evou. Nadchlo mě její pochopení a laskavý přístup, za kterými se ale skrývá pevný řád, znalosti a hluboký vzhled do problému. Máte pocit, že si povídáte, aniž byste postřehli, že jste koučováni a vedeni k lepšímu vědomí. Eva se koučkou nestala. Eva jí je. Narodila se tak.
Yvona K.Lékařka
Nevím, čím to je, ale pokaždé se na naše povídání moc těším. Celá ta atmosféra je velmi uvolněná a pohodová. Dobře se mi s Vámi povídá, protože máte smysl pro humor, zkušenosti a starosti matky a jste milá a příjemná. Nebojíte se přiznat chybu a posoudit své možnosti a schopnosti a otevřeně povídat o citech, emocích a náladách. Děkuji andělům za to, že nám spojil cesty. A velké díky i Vám, Evi.
Petra B.Konzultant v pojišťovnictví
Mentoring s Evou pro měl byl příjemným povídáním s mnoha „aha efekty“, ke kterým mi Evča pomohla dojít. Její otázky jsou příjemné, ale posléze jsem zjistila, že také velmi pěkně mířené. Člověk domů odchází s novou inspirací a mnoha nápady, kde změnu k lepšímu započít.
Alena P.Projektový vedoucí
Nejhorší na tom je, že jsem vůbec nevěděla, že si tohle o sobě myslím ... Děkuji za silné prozření a za možnost vidět se konečně i jinak.
Petra M.Žena v domácnosti
Individuální konzultace byly skvělé. Empatické a přitom přesné vedení mě vždycky nasměrovalo tak, že jsem přemýšlela způsobem, díky kterému jsem přišla na odpověď nebo řešení, které jsem potřebovala. Kromě toho, že jsme pokaždé naťukly často i další důležité souvislosti, které jsem předtím neviděla. Po každé konzultaci jsem se cítila velmi dobře a cítila jsem, jak jsem se na své cestě zase o kus posunula.
Marie Š.Máma, podnikatelka
Eva má dar přesně vidět, kde má člověk problém a umí číst mezi řádky. Profesionálně a zároveň laskavě vás provede jeho řešením. Její služby mohu vřele doporučit.
Šárka E.Máma, podnikatelka
Skvělá a profesionální koučka, zkrátka člověk na svém místě! Na každém našem setkání mě nabila pozitivní energií, pomohla mi lépe se vyznat sama v sobě. Je velice vnímavá a má dar rozklíčovat a přesně pojmenovat jádro řešeného. Věci říká na rovinu a toho všeho si velmi cením. Svoji práci ovládá skvěle a i po osobní stránce je velice sympatická! Díky ní jsem se ve svém životě a náhledu na něj podstatně posunula a moc za to děkuji! Za mě naprostá spokojenost po všech stránkách, upřímně Evu doporučuji!
Hanka Ž.Lektorka
Milá Evo, moc děkuji za Vaši pomoc. Vytáhla jste mě ze dna. Byla jsem fakt zralá na psychologa 😀 Díky Vám dnes mateřství vnímám úplně jinak a čas se svojí dcerkou si užívám.
Míša S.
Díky Tobě zvládám každodenní rutinu i hlubší problémy s větším nadhledem. Cítím se lépe a vřele všem doporučuji osobní konzultaci s Tebou.
Jitka M. Pracující máma
Na konzultaci s Evou se určitě ráda vrátím 🙂 Má dobře postřehy a vidí to, co člověk přehlíží nebo nechce vidět. Zároveň se mi líbí takový její lidský přístup, na nic si nehraje a cítím, že s ní můžu probrat cokoli.
Veronika S. Máma na mateřské