Mámou podle svých představ


Na kolik % jsi mámou podle svých představ? 

Dostane Tě to, co žiješ právě teď, tam, kde chceš být? 

Co konkrétně Ti brání být tou ideální verzí sama sebe? 

Už na nic nečekej a dovol si být mámou podle svých představ! Pochop konečně, že svojí budoucnost netvoříme v budoucnosti, ale TEĎ! A když nic nezměníš TEĎ, nic se nezmění ani potom. 

Je tolik kurzů, facebookových skupinu a instagramových účtů, které nabízí kotel inspirace. Kýveme, souhlasíme se vším, co je řečeno. Ztotožňujeme se s příběhy ostatních, ztotožňujeme se s tím, co je doporučováno: "Ano, ano, to je přesně ono! To jsem přesně já! Takhle přesně to mám!

Jenže tím, že si to spokojeně odkýveme a ztotožníme se s tím, že ano, takhle to opravdu máme / cítíme / prožíváme, tak se nic nezmění! Potřebujeme ty nabité informace začít ŽÍT! Potřebujeme se stát tím, kým chceme být! Nejen o tom číst a poslouchat! A to se samo od sebe nestane. Musíme být tou hybnou silou vlastního života a dělat konkrétní kroky.  

Právě teď stojíš před branou 5 týdenní on-line série, která Tě podpoří v tom, abys konečně začala ty konkrétní kroky dělat. Ano, postavíme praxi na teorii, bez toho by to úplně nešlo. Ale ta teorie je tak průzračně čistá a jasná, že získáš absolutní logiku a smysl v tom, proč následné praktické kroky dělat. Jednoduše proto, že Ti přestane dávat smysl je nedělat 🙂 

Tohle je pozvánka pro všechny mámy, které nežijí vysněnou verzi sama sebe, ale jsou odhodlané to změnit! Cestu, kterou společně projdeme, mám sama za sebou a stejně tak i řada mých klientek. Podělím se s Tebou o základní principy, kterým když porozumíš a začneš je žít, měníš vše. 

Užij si nejdřív 1. týden ZDARMA. Rozkoukej se, nalaď se, udělej si představu, zda Ti může být spolupráce užitečná a teprvé poté rozhodni, zda chceš do této cesty investovat (více info níže na stránce). 


Startujeme 8. 8. 2022! 

Navazující placené pokračování startuje 22. 8. 2022. Takže dost času si promyslet, jestli řekneš ano nebo ne. 

Témata a průběh on-line série MÁMOU PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

Ke každému níže vypsanému tématu očekávej video (cca 20 minut) a konkrétní výzvu k akci v podobě praktických úkolů, které můžeš hned zkoušet. Po celý program jsem Ti k dispozici v uzavřené FB skupině. Právě tam můžeš sdílet své pokroky, aha momenty, pochybnosti a nápady. Veškeré dění se odehrává v FB skupině, ale zároveň vždy obdržíš vše i do e-mailu. 

1. TÝDEN (ZDARMA) / 8. 8. - 14. 8. 2022
> Už teď jsi tou nejlepší verzí sama sebe - konečně tomu uvěříš! 
> Konkrétní návod, jak se stát mámou podle svých představ a žít jí na 100 %. 

2. TÝDEN / 22. - 28. 8. 2022
> Zdravé nastavení sebehodnoty a sebevědomí - protože bez toho to prostě nejde. 
> Které myšlenky mě dělí od lepší verze sama sebe? Jak s nimi mohu pracovat, aby mi nestály v cestě?  

3. TÝDEN / 5. - 11. 9. 2022
> Z jakého postoje řeším situace? Z postoje dítěte nebo dospělé ženy? 
> Jsem tady ta oběť nebo mám přeci jen dost věcí ve svých rukách? 

4. TÝDEN / 12. - 18. 9. 2022
> Od přežívání k žití, od žití k prožívání.
> Být mámou neznamená vzdát se sama sebe

5. TÝDEN / 19. - 25. 9. 2022
> Bonusová videa na míru účastnic programu
> Závěrečné povzbuzení - jak vytrvat na cestě, kterou sis vytyčila. 

Vyber si variantu, která Ti vyhovuje ..

Varianta BASIC
1 850 Kč
Cena zahrnuje účast v on-line sérii (video lekce, pracovní listy) a stejně tak i průběžnou podporu Evy v uzavřené skupině na FB (ta je vytvořena právě pro účely této série). On-line program a s ním související podpora trvá od 22. 8. do 25. 9. 2022.
Varianta VIP
3 150 Kč
Cena zahrnuje účast v on-line sérii (video lekce, pracovní listy), průběžnou podporu Evy v uzavřené skupině na FB a NAVÍC 2 x 60 minutovou individuální konzultaci v průběhu programu nebo do 30 dnů od jeho ukončení. On-line program a s ním související podpora trvá od 22. 8. do 25. 9. 2022. VIP verze je pouze pro 5 účastnic.

Co říkají o programu účastnice minulého cyklu ..