Mateřství nás dokáže dostat na kolena. Ale možná nastal čas se znovu nadechnout a stisknout RESTART.

M a m a  R e s t a r t

On-line program pro všechny ženy, které chtějí svým dětem předat i něco jiného, než je obraz uhoněné, nervózní a vyhořelé mámy. Máte dost odvahy a odhodlání porozumět  svým mateřským stínům a hutným emocím?  Pak jste tu správně.

Vždyť mám zdravé dítě a fungující rodinu! Co bych sakra chtěla víc?! Proč mi to nestačí?!
Nesnáším ten dusivý stereotyp, nutnost být pořád k dispozici a tu nikdy nekončící zodpovědnost.
Připadám si totálně nedoceněná. Od rána do večera se nezastavím, ale mou práci stejně nikdo neocení.
Jsem sama ze sebe zklamaná. Mám pocit, že každý den selhávám víc a víc.
Když už si urvu čas pro sebe, cítím se akorát provinile. Copak nemám nárok na odpočinek?!
Mám pocit, že na mateřské hniju a plýtvám svým potenciálem. Takhle jsem si to fakt nepředstavovala.

Jak dobře tyhle pocity znám. Tu vnitřní úzkost, že TOHLE přeci nemůže být ONO. To nejkrásnější období ženy, o kterém se všude tak vzletně píše a mluví ... 

Jsem Eva Obstová. Koučka a mentorka pro ženy a mámy.
Mateřství vnímám jako jedinečnou příležitost poznat sama sebe tak, jako nikdy předtím. Trvalo mi to téměř 2 roky. Den po dni jsem se škrábala z toho pomyslného mateřského dna. Bolelo to. Bylo to nepříjemné. Ale stálo to za to. A neudělala jsem pro to nic, co nedokážete i vy. Nenechte si tuto příležitost ujít už ani o jediný den.
Více o mně a mé práci najdete tu >>>

V čem vám může Mama Restart konkrétně pomoci? 

 • Zjistíte překvapivé souvislosti mateřské nespokojenosti s vaším dětstvím.
 • Konečně opravdu porozumíte tomu, proč jste právě vy na prvním místě a co se stane, když tohle podceníte.
 • Vybavím vás celou řadou technik, tipů a inspirativních myšlenek. Slibuji, že když je vyzkoušíte, už nikdy se nevrátíte zpět na dno.
 • Uvědomíte si svůj přirozený nárok na všechno štěstí, hojnost a lásku světa a dovolíte si je prožívat bez výčitek.
 • Porozumíte tomu, jak funguje nastavení vlastní hodnoty a jaká klíčová myšlenka za ní stojí.
 • V momentě, kdy se z uštvané mámy začnete zase stávat sama sebou, všimnete si velmi příjemné změny ve vztahu k dětem.
 • Osvojíte si nekritický přístup ke svému tělu. Budete jím fascinovaná, ačkoli neodpovídá vašim představám o dokonalosti.
 • Sejmete ze svých zad tíhu přebytečné zodpovědnosti a strachů. Ta úúúúleva!!!
 • Začnete svůj život vnímat úplně jinou optikou než doposud.
 • Skrze svůj příklad začnete svým dětem ukazovat, jak pěstovat zdravý vztah sama k sobě a dovolit si mít v životě to, co si přejí.

Mama Restart není revoluční program. Je to program plný porozumění, reálných zkušeností, každodenně využívaných praktických tipů. 

POMŮŽE VÁM? Nevím. Protože nevím, kolik jste ochotna do něj vložit energie, zájmu a ochoty se o sobě něco dozvědět. Co ale vím je, že v něm najdete mnoho nástrojů, které mají obrovský potenciál odstartovat milé změny ve vašem životě. 

Cena programu: 1 290 Kč

Obsah programu a klíčová témata: 

 • Jak jsme se sem dostaly?
  Úvodní a organizační část, ve které porozumíte hlavním příčinám vaší nespokojenosti a uvědomíte si nečekané souvislosti.
 • Energii rozdávejte jen z přebytku
  Nejsme energetická charita! Pokud samy nemáme a přesto pořád dáváme, zaděláváme si na pořádný energetický dluh. V této části si posvítíme na to, jak se svou energií zacházet zdravě a efektivně a předcházet tak pocitům únavy a vyčerpání.
 • Moje hodnota, moje hranice
  Je tu jedna zásadní věc, která způsobuje pocit životního (mateřského) vyhoření - dlouhodobé nerespektování vlastních potřeb a přání a nekonečná řada ústupků (i když velmi nenápadných a nevědomých).
 • Seberealizace jako zdroj životní radosti
  Možná jste svá přání a talenty prozatím uložila do pomyslného šuplíčku "Teď na to není čas." nebo "Až budou děti větší." Jsem toho názoru, že děti nepotřebují naši oběť a že ony chtějí vidět svou mámu, jak jí něco těší a je v něčem dobrá.
 • Možná se nemusíme pořád tolik snažit
  Máme silnou potřebu neustále něco kontrolovat, analyzovat a snažit se o to, aby se věci v našem životě staly. Ale co když to všechno nestojí jen na nás a je tu něco většího, co nám za každých okolností kryje záda? Co když je lepší občas důvěřovat a nechat ať se věci prostě stanou?
 • Extra nálož tipů
  V závěrečné části dostanete bonusové tipy, jak na sobě každý den pracovat i po skončení programu.

BONUS NAVÍC: V závěru programu si můžete aktivovat navazující e-mailový trénink RESTART, který vás ještě dalších 44 dnů po skončení programu bude držet v "tréninku". Máte tak možnost získané techniky a nástroje více prožít a nechat si je zažrat do morku kostí! 

Cena programu: 1 290 Kč

Po zakoupení se program otevírá postupně, každé 3 dny (celkem 8 částí). Přístupy zůstávají navždy, takže můžete pracovat vlastním tempem. 

MAMA RESTART = 2 měsíce intenzivní pozornosti tam, kde se zatím jen nenápadně krčí naše síla a životní spokojenost. 

Uvnitř kurzu vás čeká také intenzivní praktická část zaměřená na odhalování negativních nastavení. Naučíte se je systematicky odhalovat a oslabovat. Získáte jedinečné know-how na celý život. 

Program je prošpikovaný praktickými tipy a nástroji pro každodenní využití. 

Celý program zvládnete i s dětmi za krkem. S cílem je z toho krku postupně sundat 🙂

Tak do tohodle určitě mělo smysl jít. Program je velmi pěkně zpracován, včetně pracovních listů a byl mi velkou inspirací. Už během prvních poslechů jsem si uvědomila některé věci a jiné mi docházejí postupně. A musím říct, že si uvědomuji i několik věcí, které mi vadily v přístupu mých rodičů, a které bych ráda nedělala svým dětem a vlastně ani sobě ... 🙂 Čeká mě teď tedy velká výzva začít pozvolna uplatňovat nová přesvědčení a měnit zajeté stereotypy ... Ale těším se na to. L.
Lenka H.

Každá změna vyžaduje i změnu myšlení. Jiné myšlenky vedou k jiným činům. Jiné činy tvoří jiný život. Přijměte tuto příležitost, zkuste pro tentokrát udělat něco JINAK a odstartujte ve svém životě milé změny. Přidejte se k ostatním ženám, které se rozhodly pořádně nadechnout a stiskly