Práce, která baví, je klíčovým zdrojem energie každé mámy. 

Najdi se a věř si!

Intenzivní 8 týdenní koučinkový on-line program pro mámy,
které vnímají svou potřebu seberealizace nebo potřebují skloubit rodinu a práci a nechtějí u toho vypustit duši. 

Každá z nás má přirozený nárok

> dělat to, co jí baví,
> dostávat za to dobře zaplaceno,
> nemuset dělat kopromis mezi rodinou a prací,
> nesedřít se u toho z kůže. 

ZNÍ  TO JEDNODUŠE, ALE JEDNODUCHÉ TO NENÍ

Vyžaduje to naše rozhodnutí, velkou motivaci a chuť zkoušet nové věci

Možná se vám honí hlavu ... 

 • Nechci se vrátit do původní práce.
 • Nevím, co bych měla dělat. Mám pocit, že nic extra neumím.
 • Do práce chci. Ale už teď se cítím provinile, že tam budu trávit čas.
 • Chci si užívat obojí. Rodinu i práci. A nechci dělat kompromisy.
 • Mám strach, že nebudu zvládat. Kolečko práce-školka-domácnost mě děsí.
 • Chci konečně dělat něco, co by mě bavilo.
 • Nemám dost odvahy jít si za svým.

Zjistěte, co ve svém profesním životě opravdu chcete, a získejte odvahu to mít. 


Jsem Eva Obstová. Koučka a mentorka pro ženy a mámy.
Když jsem se stala mámou, mnohé se změnilo. Mimo jiné i má představa o tom, co chci ve své práci dělat a jak se chci v profesním životě cítit. Věděla jsem, že do původního zaměstnání se vrátit nechci. Ale nevěděla jsem, co jiného dělat. Měla jsem dojem, že mám dobré organizační a komunikační schopnosti, ale že tím rozhodně nikoho neoslním, protože TOHLE přeci umí každý. 

Můj sen o tom, že se jednou stanu životní koučkou mi v té době přišel směšný a nereálný.  Neměla jsem k tomu žádné potřebné vzdělání, zkušenosti, finance, ani čas na doplnění potřebného vzdělání. Nyní jsou to 3 roky. A jak už asi víte - jsem koučkou a má pracovní sféra nabrala zcela nový rozměr!

Více o mě a mé práci najdete zde >>>

Vydejte se se mnou na dobrodružnou cestu za svým vysněným pracovním životem a užijte si společnou jízdu s jasným cílem - vědět co chci a nebát se to zkusit.  

Program bych doporučila všem ženám, které na sobě chtějí pracovat, najít si to své nejen v pracovní oblasti a nechtějí se spokojit se všedním průměrem. Zkrátka všem, které chtějí navzdory neustálé péči o děti něco pro sebe udělat, svůj život si užívat a vytěžit z něj maximum. To vše za vřelé podpory inspirativní koučky Evy.
Markéta
Hodně mě to nakoplo v tom na sobě pracovat a musím konstatovat, že ta cesta sebepoznávání je i přes počáteční strach a obavy vcelku příjemná. Je moc fajn cítit, že nacházím samu sebe, dokonce bych spíš řekla, že po třiceti letech tápání a hledání skutečně objevuju, kým jsem, co mě baví a co v životě skutečně chci.
Míša
Program „Najdi se a věř si“ doporučuji všem ženám, kterým mateřství převrátilo život naruby a které mají pocit, že ztratily samu sebe. Díky komplexnímu záběru programu jsem odhalila svá naprogramování a hlavně způsob, jak jej změnit a jak si svůj život užívat, ne jen přežívat. Program mě hodně nakopl v tom na sobě pracovat a výrazně mi pomohl stát se šťastnější a spokojenější mámou.
Michaela

Co je součástí programu NAJDI SE A VĚŘ SI

8 společných týdnů, každý týden 2 videa
Videa jsou vždy cca na 15 - 45 minut. Konkrétní výčet témat najdete níže na stránce. 
Součástí každého videa je praktická část.  

4 živá skupinová on-line setkání
Živá vysílání (vždy 1 x za 14 dnů) jsou velmi hodnotnou součástí programu. Dávají nám možnost reagovat přesně na ta aktuální témata, která vás v průběhu programu napadají. Když vysílání nestihnete ve vyhlášeném čase, budete mít k dispozici záznam. 

Moje osobní podpora v době trvání programu
Po celou dobu trvání programu jsem vám k dispozici na emailu i v uzavřené FB skupině. Tento formát spolupráce vám dává jedinečnou možnost v rámci programu nestagnovat, být stále zapojená do dění a s větší pravděpodobností tak dojít do vytyčeného cíle.

BONUS Č. 1 / On-line workshop:
Peníze nesmrdí, neodhánějte je! 
Možná si říkáte, že peníze přeci neodháníte! Že je to naopak a opravdu moc je ve svém životě chcete. Tak proč k vám tedy nechtějí a trousí se jen po málu? Nahlédněte za oponu svého finančního naprogramování a zjistěte, čím si peníze nevědomky ze svého života odháníte. 

BONUS Č. 2 / On-line workshop:
Vesmír nám vždycky kryje záda.  
Co když nemusíme všechno vymyslet samy? Co když se nemusíme pořád tolik snažit, aby se věci v našem životě staly? Co když je tu opravdu nějaká vyšší síla, která nám za každých okolností kryje záda a podporuje nás v našem tvoření? Nahlédněte se mnou pod pokličku spirituálního tématu. 

Doživotní přístup.
Volba, zda budete držet tempo s ostatními ženami ve skupině, je opravdu na vás. Věřím, že společná energie dělá zázraky, ale také vím, jak je někdy náročné se soustředit, když máme děti za zády. Přístupy do programu (vč. bonusových videí) vám zůstanou navždy a můžete se k nim vracet dle potřeby i po skončení společné cesty. 

Zvýhodněná cena programu do 7. 2. 2021 : 3 600 Kč  (vč. DPH) 
(běžná cena programu 4 200 Kč) 

Brány programu se zavírají za >>> 

Máte téma práce a seberealizace pořád tak trochu v mlze? 
Po společných 8 týdnech mít nebudete:

 • Do morku kostí porozumíte tomu, proč je (nejen) pro mámy práce, která baví, životní nutností.
 • Uděláte si jasnou představu o svých talentech, silných stránkách a jedné nezpochybnitelné konkurenční výhodě - vlastní lidské jedinečnosti.
 • Porozumíte tomu, co vám doposud bránilo dělat opravdu to, co vás baví a dovolíte si to pustit.
 • Budete mít v ruce jasný plán, jak postupovat na cestě za svým cílem, i když přijdou překážky a nejistota.
 • Naučíte se udržovat svůj vnitřní klid a nepropadat stresu a chaosu běžný dnů.
 • Získáte cenné know-how jak zvládnout práci a rodinu tak, aby vám v tom bylo dlouhodobě dobře.

Pracující máma nemusí být vyšťavená, rozlítaná a uhoněná. Dovolte si to mít JINAK. 

Díky programu se dívám na spoustu věcí jinak, dal mi nadhled, chuť na sobě dále pracovat a využít tak mateřství k (nejen) kariérnímu restartu.
Markéta
Nejvíce si cením individuálního přístupu, otevřenosti a pochopení. Děkuji a budu se těšit na Vaše další nápady
Bára

Program NAJDI SE A VĚŘ SI má velký přesah a neřeší jen pracovní část života. Neuznávám pojem work/life balance, protože když děláme to, co nás opravdu baví a dobíjí nám to baterky, nemůžeme to od svého života oddělit. Nemohu přeci tvrdit, že svůj čas dělím mezi práciživot. Nevím jak vy, ale já chci žít i když pracuji :-) 

NEJSTE SI JISTÁ, ZDA JE PROGRAM PRO VÁS TO PRAVÉ?
Zavolejte mi nebo napište a zjistíme to. 

Která témata budeme společně řešit a kde konkrétně můžete zaznamenat změny: 

 • 1. TÝDEN: Moje živá voda. Moje proč.
  Objevujeme obrovský potenciál, který seberealizace přináší a zároveň definujeme hlavní motor vašeho konání. Jen když známe ty nejniternější motivy svého chování, dokážeme překonat nepohodlí, strach či lenost, které na cestě za čímkoli přicházejí.
 • 2. TÝDEN: Můj nárok na práci snů. Moje sebehodnota.
  Často žijeme v přesvědčení, že si nezasloužíme mít se dobře. Že si to nemůžeme dovolit. Že se nám nemůže dařit ve všem. Bereme to jako jakousi životní pravdu, která je prostě daná. Ale často nevidíme, že ono nedovolování si, nezasloužení si a spokojení se s málem souvisí s nízkou sebehodnotou.
 • 3. TÝDEN: Moje zarytá přesvědčení. Moje myšlenky.
  Nic neumím. Nemám na to. Tohle nemá cenu. Nedotáhnu to. Tohle nemůže dopadnout dobře. Nejsem dost dobrá. Nikdo mě nepodpoří. ... Tohle všechno jsou silně zakořeněné myšlenky, které vnímáme jako svou pravdu. Jsou to naše přesvědčení, na základě kterých nevědomky jednáme. Když ale zjistíme, že jsou to jen myšlenky, neboli smyšlené konstrukty naší hlavy, začnou se dít zajímavé věci!
 • 4. TÝDEN: Talenty a silné stránky.
  Talenty a silné stránky máme všechny. Jen jsme na ně už zapomněli nebo jsme si nikdy nedaly prostor se nad nimi zamyslet a pojmenovat je. Často také máme tendence je zmenšovat, protože nám nepřipadají výjimečné. Ale jsou naprosto jedinečné. Což si v této části programu uvědomíte.
 • 5. TÝDEN: Vytvářím si svou pracovní identitu. Otevírám se nekonečným možnostem zhmotnění své představy.
  Když máme jen mlhavou představu toho, co si přejeme, dostaneme také mlhavý výsledek. Proto se v této části zaměříme na jasné vytyčení své představy o svém pracovním životě a zároveň vás pozvu k lehce spirituálnímu tématu - odevzdání svého přání vyšší moci.
 • 6. TÝDEN: Strachy a obavy, které mě drží zpět. Akční plán na potenciální překážky na cestě.
  Často ztrácíme drahocenný čas tím, že čekáme, až se přestaneme bát. Ale tento moment dost pravděpodobně nikdy nenastane. V této části budeme oslabovat strachy a obavy, které nám brání plně využít svůj pracovní potenciál a zároveň se naučíme jednat navzdory tomu, že se někdy bojíme. Povezeme se na vlně motta: "Kdo je připraven, není překvapen."
 • 7. TÝDEN: Jak se nastartovat ke konkrétní akci. Výmluvy. Jak udržet dlouhodobou motivaci.
  Rozmýšlení a vizionářství už bylo dost - přistoupíme ke konkrétním krokům, které vás postupně povedou k vysněnému cíli. A ano, na cestě zcela jistě narazíte na nepřekonatelné překážky (neboli výmluvy). Ale ukáži vám, jak se přes ně dostat a jak v sobě držet ten zapálený oheň (motivaci).
 • 8. TÝDEN: Work/life balance. Rodinný time-management. Práce s vlastní energií.
  Jak brzy zjistíte, work/life balance je iluze. Protože když děláte to, co vás baví, nejde to od "life" oddělit. V této části získáte mnoho praktických tipů jak vnést do svého života příjemný řád, který neomezuje, ale podporuje. Zaměříme se také na rituály pro udržení vlastní energie, protože to je to, na čem to celé stojí a padá.

Počet míst ve skupině je omezený. Možná, že právě tohle je ta jedinečná příležitost, jak si dovolit vyrůst a využít tu neopakovatelnou mateřskou transformaci i v jiné oblasti svého života. Co když už není na co čekat? 

Zvýhodněná cena programu do 7. 2. 2021 : 3 600 Kč  (vč. DPH) 
(běžná cena programu 4 200 Kč) 

Brány programu jsou nyní OTEVŘENÉ a startujeme 15. 2. 2021!