NAKOPÁVAČ pro vyhořelé mámy 


NAKOPÁVAČ je nadčasovou alternativou klasické konzultace. Jde na ruku mámám malých dětí, které často nemají možnost se "urvat" v pevně daný termín a dopřát si konzultaci.  

Je to pro Tebe, pokud ...

  • si uvědomuješ, že chceš svým dětem předat víc než jen základní péči a slušné vychování.
  • už máš dost toho přešlapování na místě a chceš ve svém životě konečně něco změnit.
  • si plně uvědomuješ, že svou spokojenost máš ve svých rukách a jsi ochotná si jí plně nárokovat.
  • jsi na cestě seberozvoje, ale potřebuješ doprovod do dalšího "levelu".
  • chceš ve svém životě vidět rychlé změny a nemáš prostor na několikatýdenní on-line programy.
  • preferuješ přístup "bez omáčky", jasné pojmenování věcí a jasně definované kroky ke změně.
  • cítíš, že život má pro Tebe víc, než si aktuálně dovoluješ žít.

Jak to funguje? 

Na základě vstupního dotazníku, který vyplníš, Ti vypracuji unikátní nahrávku s rozborem Tvé situace.

Nečekej teoretické řeči. Naopak zbystři sluch, protože slova budou ušitá Tobě na míru a budou reflektovat Tvou situaci. Vše Ti vysvětlím na konkrétních příkladech z Tvého života (k tomu mi poslouží zodpovězené otázky v dotazníku). Jasně a srozumitelně pojmenuji věci, které víš, že ve Tvém životě existují, ale nikdy sis je nepojmenovala. Jsou to zprávy "mezi řádky", které umím číst, a ráda je s Tebou posdílím.  

Společně s nahrávkou dostaneš pracovní listy na míru, které obsahují shrnutí zásadních bodů z nahrávky a další tipy, jak témata rozvíjet dál. Protože jedna věc je si poslechnout dechberoucí povídání o sobě a svém životě a druhá věc je se získanými informacemi nějak naložit a přejít do akce. A o to tu jde především: MÍT V RUCE MAPU, KTERÁ TĚ DOVEDE TAM, KDE CHCEŠ BÝT.

Do 7 dnů od obdržení nahrávky si domluvíme 60 minutový telefonát, ve kterém zodpovím všechny Tvé dotazy k nahrávce i tématům, která Tě zajímají a v nahrávce nezazněla. Tuto část lze zrealizovat i formou Tvých otázek v e-mailu, na které Ti opět odpovím nahrávkou. 

DOTAZNÍK

K jeho vyplnění budeš potřebovat cca 30 minut klidu. Vyplníš si jej v čase, který Ti bude vyhovovat. 

NAHRÁVKA

Nahrávku (vč. pracovních listů) Ti zašlu cca do 5 dnů po vyplnění dotazníku. Délka nahrávky cca 30 - 40 minut.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Prostor 60 minut na témata, které v souvislosti s nahrávkou vyplynou a budeš si je chtít upřesnit či rozšířit.

Cena NAKOPÁVAČE: 2 700 Kč

Shnutí toho, co získáš: 

> 40 minutovou nahrávku s rozborem Tvé aktuální situace <
> pracovní listy s návrhy, jak dále rozvíjet vybraná témata <
> 60 minut pro zodpovězení otázek, které Tě pálí <

Posvítím na to zásadní, co Tě drží zpátky a brání cokoli změnit (i když se o to snažíš). Navedu Tě na souvislosti, které zatím nevidíš a dám Ti komplexní pohled na to, co se Ti v životě děje. A pak Tě jemně (ale nekompromisně) nakopnu ke změně a ukážu Ti, kudy přesně vede ta TVOJE cesta z mateřského vyhoření.


Co o něm říkají? 

Milá Evo! Wow... Teď jsem doposlouchala nahrávku. Jsem hodně zaskočená, kolik jsi toho odečetla z dotazníku. Ale už při jeho vyplňování mi bylo jasné, že to bude stát za to. A realita předčila očekávání, ani jsem netušila, kolik jsem toho na sebe prozradila, umíš dobře číst i mezi řádky.
Hanka K.
Nakopávač ve všech ohledech překonal má očekávání. Líbí se mi formát, kdy si jako máma tří dětí sama zvolím klidnou chvíli na vyplnění dotazníku i na poslech konzultace. Eva o mně nikdy předtím neslyšela a přesto z odpovědí v dotazníku dokázala pojmenovat i to, co jsem nedokázala já sama za desítky let. V půlhodinovém zvukovém záznamu velmi trefně odhalila mé nastavení, které mě brzdí a dala mi rady, které mě nejen nakopnou, ale i dokopnou ke změně.
Hanka
Nakopávač mi hrozně pomohl v tom, že vím, že z mé situace je východisko a ujistila jsi mě, že jsem do jisté míry normálně vzhledem k mému dětství. Vysvětlilo mi to taky pár strachů a otázek v sobě. A potvrdilo mi to, co jsem si už dlouho myslela - že jedu v zažitém vzorci chování, ve kterém nechci pokračovat a přenášet ho na svoje děti a manžela. Rozhodně to stálo za to.
Martina B.
Ahoj Evi, promiň, že ruším takhle ve svátek. Ale teprve teď jsem se dostala k Nakopávači. Nadělila jsem si ho k Vánocům. A je to teda “nadělení” 😆 Mám k tomu spoustu poznámek, které probereme ve středu. Ale už teď ti chci říct, že mám radost, že jsem si Nakopávač koupila. Jsou věci o kterých někde v sobě vím, ale ty jsi mi je pojmenovala a už se tak nemám na co vymlouvat 😅 Zatím moc děkuju a přeji hezké svátky! Karolína
Karolína P.