S kapkou soucitu k sobě ♡

Laskavý podzimní dýchánek ZDARMA 

Máš pocit, že .. 

Bys měla stíhat víc. 

Bys měla být lepší máma. 

Bys to neměla všechno tak prožívat.

Bys měla být lepší. 

Bys to všechno měla zvládat líp.

Bys toho měla asi dělat víc. 

Dosaď si to svý.
Dosaď si, kde sama na sebe kladeš NÁROKY.

Kde sama na sebe tlačíš a nepřipadáš si DOST

Dost laskavá.
Dost dobrá.

Dost rychlá.
Dost uvědomělá.

Dost trpělivá.

Dost schopná.
Dost vyklidněná.

Znám to moc dobře. 

Znám moc dobře ten stav, kdy mě přísná měřítka sama na sebe stahovaly do temných zákoutí sebekritiky a nepřijetí. 

Znám moc dobře ten stav, kdy jsem se slovy ostrými jak břitva vnitřně trýznila a zvětšovala už tak dost tíživý pocit viny a frustrace. 

Znám moc dobře ten stav, kdy jsem si nedovolila polevit v čemkoli, co mělo vést ke zlepšení té mé "nedokonalosti". 

Znám moc dobře ten stav, kdy jsem se fyzicky přepínala a přehlížela, že jsem na hraně svých fyzických kapacit. 

Zažívala jsem to. Znám to. 
Bylo to "vostrý". Stejně tak jako já se svým přístupem k sobě. 
V té době jsem postrádala jednu důležitou esenci: SOUCIT K SOBĚ ♡

Soucit, který by zjemnil tu přísnost. 
Soucit, který by mě něžně přivinul k sobě. 
Soucit, skrze který bych mohla snáze přijmout nedokonalosti.
Soucit, díky kterému bych si dovolila být více pravdivá k sobě. 
SOUCIT. Tolik přehlížená kvalita plná jemnosti, laskavosti a přijetí. 

Srdečně Tě zvu na on-line dýchánek S KAPKOU SOUCITU K SOBĚ

28. 11. 2023, v 18 hodin (cca 70 min) 

SOUČÁSTÍ REGISTRACE NA WEBINÁŘ JE:

 • Záznam z vysílání dostupný 3 dny
 • Dárek v hodnotě 740 Kč nebo 1 180 Kč
 • Tajná nahrávka 🙂

O čem to bude a na jaká témata se můžeš těšit? 

 • Co nám přináší soucit a jak nás může radikálně podpořit ve vztahu sama k sobě?
 • V čem nás podpoří laskavá vnitřní autorita a jak jí ve svém životě kultivovat?
 • Jak konkrétně ubrat tlak sama na sebe a obrousit hrany ostrých měřítek, kterými hodnotíme sebe i druhé?
 • Jaké spirituální otázky nám mohou přinést okamžitou lehkost v každodenním prožívání?
 • Jak uvolnit otěže nároku na dokonalost a správnost, dovolit si dělat chyby a vzít "nevím" do hry?
 • Co s sebou přináší dlouhodobý nedostatek laskavosti, jemnosti a nepřijetí a kam nás vede?

Nemá smysl se snažit ODSTRANIT cokoli, co k nám patří. Ale pokud nás to "drží v kleštích", má jednoznačně smysl tomu zjemnit hrany. Probuzení soucitu k sobě je jednou z nejjednodušších cest, na kterou se můžeš vydat. 

Kdo Tě webinářem provede? 

Jsem Eva Obstová, koučka pro mámy a lektorka komunikace.
Podporuji ženy, aby byly viděny a slyšeny všude tam, kde si to přejí. Jsem přesvědčena o tom, že cesta vede skrze uvědomění si toho, co vlastně chci a potřebuji, přes otevřenou komunikaci a odvahu svá přání sdílet a realizovat. Mými programy prošlo přes 400 žen. Desítky žen jsem podpořila na cestě skze individuální koučink a pomohla jim najít cestu k sebeprosazení. Více než 200 klientů se mnou prošlo kurzy osobního rozvoje v korporátní sféře.

Co o mně říkají? 

V rámci studia koučingu a mentoringu Pure Mind jsme se při vzájemných koučovacích konzultacích potkaly s Evou. Nadchlo mě její pochopení a laskavý přístup, za kterými se ale skrývá pevný řád, znalosti a hluboký vzhled do problému. Máte pocit, že si povídáte, aniž byste postřehli, že jste koučováni a vedeni k lepšímu vědomí. Eva se koučkou nestala. Eva jí je. Narodila se tak.
Yvona K.Lékařka
Nevím, čím to je, ale pokaždé se na naše povídání moc těším. Celá ta atmosféra je velmi uvolněná a pohodová. Dobře se mi s Vámi povídá, protože máte smysl pro humor, zkušenosti a starosti matky a jste milá a příjemná. Nebojíte se přiznat chybu a posoudit své možnosti a schopnosti a otevřeně povídat o citech, emocích a náladách. Děkuji andělům za to, že nám spojil cesty. A velké díky i Vám, Evi.
Petra B.Konzultant v pojišťovnictví
Mentoring s Evou pro měl byl příjemným povídáním s mnoha „aha efekty“, ke kterým mi Evča pomohla dojít. Její otázky jsou příjemné, ale posléze jsem zjistila, že také velmi pěkně mířené. Člověk domů odchází s novou inspirací a mnoha nápady, kde změnu k lepšímu započít.
Alena P.Projektový vedoucí
Nejhorší na tom je, že jsem vůbec nevěděla, že si tohle o sobě myslím ... Děkuji za silné prozření a za možnost vidět se konečně i jinak.
Petra M.Žena v domácnosti
Individuální konzultace byly skvělé. Empatické a přitom přesné vedení mě vždycky nasměrovalo tak, že jsem přemýšlela způsobem, díky kterému jsem přišla na odpověď nebo řešení, které jsem potřebovala. Kromě toho, že jsme pokaždé naťukly často i další důležité souvislosti, které jsem předtím neviděla. Po každé konzultaci jsem se cítila velmi dobře a cítila jsem, jak jsem se na své cestě zase o kus posunula.
Marie Š.Máma, podnikatelka
Eva má dar přesně vidět, kde má člověk problém a umí číst mezi řádky. Profesionálně a zároveň laskavě vás provede jeho řešením. Její služby mohu vřele doporučit.
Šárka E.Máma, podnikatelka
Skvělá a profesionální koučka, zkrátka člověk na svém místě! Na každém našem setkání mě nabila pozitivní energií, pomohla mi lépe se vyznat sama v sobě. Je velice vnímavá a má dar rozklíčovat a přesně pojmenovat jádro řešeného. Věci říká na rovinu a toho všeho si velmi cením. Svoji práci ovládá skvěle a i po osobní stránce je velice sympatická! Díky ní jsem se ve svém životě a náhledu na něj podstatně posunula a moc za to děkuji! Za mě naprostá spokojenost po všech stránkách, upřímně Evu doporučuji!
Hanka Ž.Lektorka
Milá Evo, moc děkuji za Vaši pomoc. Vytáhla jste mě ze dna. Byla jsem fakt zralá na psychologa 😀 Díky Vám dnes mateřství vnímám úplně jinak a čas se svojí dcerkou si užívám.
Míša S.
Díky Tobě zvládám každodenní rutinu i hlubší problémy s větším nadhledem. Cítím se lépe a vřele všem doporučuji osobní konzultaci s Tebou.
Jitka M. Pracující máma
Eva má dar během chvilky odhalit roky nastřádané nefunkční myšlenkové nánosy a proměnit je v příležitost, laskavost, otevřenost. Už po první konzultaci mi rozmotala můj dosavadní nefunkční myšlenkový systém a dokázala otevřít mysl tak, že mi spadly kameny ze srdce. Spolupráci s Evou vnímám jako obrovský nádech. Díky jejímu unikátnímu, laskavému a upřímnému pohledu na věc jsem si uvědomila spoustu souvislostí a začala dělat konkrétní praktické kroky k tomu, abych se v každodenním (nejen) mateřském životě cítila líp. A funguje to 🙂 Děkuji!
Míša J. Maminka na MD
To, co se díky Vám výrazně změnilo, je moje vnitřní nastavení vůči diskomfortu jakéhokoliv charakteru. Předtím jsem měla tendenci utéct, schovat se, zakuklit, vydržet to, přežít, přehlížet, "pasivnět". A po spolupráci s Vámi se mi to změnilo na přístup "co můžeš Míšo změnit, aby to bylo lepší" a opravdu velmi aktivně hledám cesty, jak toho dosáhnout. Cítím se kompetentní a vnímám, že je mysl v mojí vlastní režii. Tohle je za mě obrovský posun.
Michaela J. Máma na mateřské
Na Evu jsem se obrátila, protože jsem se jako máma cítila naprosto ztracená. Každý den byl pro mě ve znamení ubíjejícího a nikdy nekončícího stereotypu, z kterého nebylo úniku. Zároveň jsem cítila velkou vinu za to, že nejsem šťastná a naplněná, když mám zdravé dítě, s kterým si můžu dovolit zůstat doma. Eva mi svým klidným a vstřícným přístupem dokázala pomoct a nastartovat moji cestu za vysněným pozitivním přístupem.
Míša V.
Na konzultaci s Evou se určitě ráda vrátím 🙂 Má dobře postřehy a vidí to, co člověk přehlíží nebo nechce vidět. Zároveň se mi líbí takový její lidský přístup, na nic si nehraje a cítím, že s ní můžu probrat cokoli.
Veronika S. Máma na mateřské
Jedna hodina koučinku mě posunula posunula víc, než dvacet hodin psychoterapie. Eva je pro mě kapacita, talent a člověk na svým místě. Neskutečně rychle našla moje slabiny i silný stránky a pomohla mi dát mýmu životu novej směr. Ani nedokážu popsat, jak moc mě setkání s ní ovlivnilo. Díky za všechno, Evi ❤️
Katka B. Procesní koučka

Jsi zvědavá? Tak se 28. 11. v 18 h přidej 🙂

SOUČÁSTÍ REGISTRACE NA WEBINÁŘ JE:

 • Záznam z vysílání dostupný 3 dny
 • Dárek v hodnotě 740 Kč nebo 1 180 Kč
 • Tajná nahrávka 🙂

SOUČÁSTÍ REGISTRACE NA WEBINÁŘ JE: