REFERENCE

Eva má dar přesně vidět, kde má člověk problém a umí číst mezi řádky. Profesionálně a zároveň laskavě vás provede jeho řešením. Její služby mohu vřele doporučit.


Šárka E.
Skvělá a profesionální koučka. Na každém našem setkání mě nabila pozitivní energií, pomohla mi lépe se vyznat sama v sobě. Je velice vnímavá a má dar rozklíčovat a přesně pojmenovat jádro řešeného.
Hanka Ž.
Už po první konzultaci mi Eva rozmotala můj dosavadní nefunkční myšlenkový systém a dokázala otevřít mysl tak, že mi spadly kameny ze srdce. Spolupráci s Evou vnímám jako obrovský nádech.
Míša J.
Nevím, čím to je, ale pokaždé se na naše povídání moc těším. Celá ta atmosféra je velmi uvolněná a pohodová. Dobře se mi s Vámi povídá, protože máte smysl pro humor, zkušenosti a starosti matky a jste milá a příjemná. Nebojíte se přiznat chybu a posoudit své možnosti a schopnosti a otevřeně povídat o citech, emocích a náladách. Děkuji andělům za to, že nám spojil cesty. A velké díky i Vám, Evi.
Petra B.
Mentoring s Evou pro měl byl příjemným povídáním s mnoha „aha efekty“, ke kterým mi Evča pomohla dojít. Její otázky jsou příjemné, ale posléze jsem zjistila, že také velmi pěkně mířené. Člověk domů odchází s novou inspirací a mnoha nápady, kde změnu k lepšímu započít.
Alena P.
Nejhorší na tom je, že jsem vůbec nevěděla, že si tohle o sobě myslím ... Děkuji za silné prozření a za možnost vidět se konečně i jinak.
Petra M.
Individuální konzultace byly skvělé. Empatické a přitom přesné vedení mě vždycky nasměrovalo tak, že jsem přemýšlela způsobem, díky kterému jsem přišla na odpověď nebo řešení, které jsem potřebovala. Kromě toho, že jsme pokaždé naťukly často i další důležité souvislosti, které jsem předtím neviděla. Po každé konzultaci jsem se cítila velmi dobře a cítila jsem, jak jsem se na své cestě zase o kus posunula.
Marie Š.Máma, podnikatelka
Eva má dar přesně vidět, kde má člověk problém a umí číst mezi řádky. Profesionálně a zároveň laskavě vás provede jeho řešením. Její služby mohu vřele doporučit.
Šárka E.
Skvělá a profesionální koučka, zkrátka člověk na svém místě! Na každém našem setkání mě nabila pozitivní energií, pomohla mi lépe se vyznat sama v sobě. Je velice vnímavá a má dar rozklíčovat a přesně pojmenovat jádro řešeného. Věci říká na rovinu a toho všeho si velmi cením. Svoji práci ovládá skvěle a i po osobní stránce je velice sympatická! Díky ní jsem se ve svém životě a náhledu na něj podstatně posunula a moc za to děkuji! Za mě naprostá spokojenost po všech stránkách, upřímně Evu doporučuji!
Hanka Ž.
Milá Evo, moc děkuji za Vaši pomoc. Vytáhla jste mě ze dna. Byla jsem fakt zralá na psychologa 😀 Díky Vám dnes mateřství vnímám úplně jinak a čas se svojí dcerkou si užívám.
Míša S.
Díky Tobě zvládám každodenní rutinu i hlubší problémy s větším nadhledem. Cítím se lépe a vřele všem doporučuji osobní konzultaci s Tebou.
Jitka M.
Eva má dar během chvilky odhalit roky nastřádané nefunkční myšlenkové nánosy a proměnit je v příležitost, laskavost, otevřenost. Už po první konzultaci mi rozmotala můj dosavadní nefunkční myšlenkový systém a dokázala otevřít mysl tak, že mi spadly kameny ze srdce. Spolupráci s Evou vnímám jako obrovský nádech. Díky jejímu unikátnímu, laskavému a upřímnému pohledu na věc jsem si uvědomila spoustu souvislostí a začala dělat konkrétní praktické kroky k tomu, abych se v každodenním (nejen) mateřském životě cítila líp. A funguje to 🙂 Děkuji!
Míša J.
To, co se díky Vám výrazně změnilo, je moje vnitřní nastavení vůči diskomfortu jakéhokoliv charakteru. Předtím jsem měla tendenci utéct, schovat se, zakuklit, vydržet to, přežít, přehlížet, "pasivnět". A po spolupráci s Vámi se mi to změnilo na přístup "co můžeš Míšo změnit, aby to bylo lepší" a opravdu velmi aktivně hledám cesty, jak toho dosáhnout. Cítím se kompetentní a vnímám, že je mysl v mojí vlastní režii. Tohle je za mě obrovský posun.
Michaela J.
Na Evu jsem se obrátila, protože jsem se jako máma cítila naprosto ztracená. Každý den byl pro mě ve znamení ubíjejícího a nikdy nekončícího stereotypu, z kterého nebylo úniku. Zároveň jsem cítila velkou vinu za to, že nejsem šťastná a naplněná, když mám zdravé dítě, s kterým si můžu dovolit zůstat doma. Eva mi svým klidným a vstřícným přístupem dokázala pomoct a nastartovat moji cestu za vysněným pozitivním přístupem.
Míša V.
Na konzultaci s Evou se určitě ráda vrátím 🙂 Má dobře postřehy a vidí to, co člověk přehlíží nebo nechce vidět. Zároveň se mi líbí takový její lidský přístup, na nic si nehraje a cítím, že s ní můžu probrat cokoli.
Veronika S.
Jedna hodina koučinku mě posunula posunula víc, než dvacet hodin psychoterapie. Eva je pro mě kapacita, talent a člověk na svým místě. Neskutečně rychle našla moje slabiny i silný stránky a pomohla mi dát mýmu životu novej směr. Ani nedokážu popsat, jak moc mě setkání s ní ovlivnilo. Díky za všechno, Evi ❤️
Katka B.
V rámci studia koučingu a mentoringu Pure Mind jsme se při vzájemných koučovacích konzultacích potkaly s Evou. Nadchlo mě její pochopení a laskavý přístup, za kterými se ale skrývá pevný řád, znalosti a hluboký vzhled do problému. Máte pocit, že si povídáte, aniž byste postřehli, že jste koučováni a vedeni k lepšímu vědomí. Eva se koučkou nestala. Eva jí je. Narodila se tak.
Yvona K.Lékařka
Evi, děkuji za tvůj dar slova, vystižení podstaty problému, tématu a jeho dokonalé, jasné, stručné a uchopitelné pojmenování. Poskytla jsi mi bezpečný prostor pro otevření svého nitra. Velmi přínosná byla pro mě vizualizace, kterou jsi vystihla podstatu a nakonec jsi mě v ní navedla do krásného vnímání sebe sama v novém láskyplném pocitu.
Jana PoláčkováPedagožka