Dary duše

... klíčová esence, princip fungování, vnitřní zdrojová energie, dary duše, nazývej to jak chceš. Jedno je jisté. Je to něco, co když v sobě rozpoznáš a dáš tomu ve svém životě prostor, začnou se dít velké věci: 

 • Zjistíš, proč se v roli mámy cítíš tak, jak se v ní cítíš. Co Tě svazuje, co Ti nedovoluje se do mateřství uvolnit.
 • Budeš naprosto přesně vědět, kterým tématům se máš právě teď ve svém životě věnovat, abys dosáhla spokojenosti.
 • Získáš do ruky mapu, která Ti ukáže jasnou cestu, kudy se vydat, čemu dávat svojí energii a co je potřeba nekompromisně pustit.
 • Otevřou se Ti jasné oblasti a témata, která jsou pro Tvůj život ta klíčová, a která ukazují, kde to začít rozmotávat.
 • Zjistění Darů duše otevírá cestu sebepřijetí, soucitu a pocitu: "Takhle jsem v pořádku."
 • Poznáš, proč se ve vztazích uchyluješ k nejrůznějším strategiím. Poznání Darů se pro Tebe stane důležitou vztahovou kotvou.
 • Skrze porozumění svým Darům stoupneš ve svých vlastních očích, prohloubíš chápání vlastní sebehodnoty a jedinečnosti.

Možná jsi skeptická. Možná jsi velmi racionální a toto cosi, co se ukrývá za názvem Dary duše, je pro Tebe v kategorii "ezo". Chápu Tě. Jako super racionální bytost jsem to tak taky měla. Ale červíček pochybností mi nedal spát: "Co když na tom něco je? Co když by mi to fakt pomohlo se pohnout z místa? Posvítit na něco, co teď nejsem schopná vidět?"

A stalo se a byl to pro mě velký game-changer, který chci teď dopřát i Tobě. 

Dary duše načítám z Akášických záznamů (představ si to jako takový velký vesmírný google) a k tomu, abych se k těmto záznamům dostala, potřebuji Tvůj souhlas a otevřenost procesu. Proto každému načítání předchází cca 15 minutový call zdarma, v rámci kterého si řekneme, jaká jsou Tvá očekávání, zda je mohu naplnit a zda je mezi námi otevřená komunikace a důvěra. Až poté se rozhoduješ, zda máš o načtení Darů opravdový zájem a realizuješ objednávku. 

Máš-li zájem o zjišťovací call, vyplň prosím formulář a do pole "Zpráva" napiš heslo DARY DUŠE + 3 návrhy termínů, kdy se můžeme spojit pro cca 15 minutový telefonát. Já se Ti do 48 hodin ozvu a doladíme to 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Co se bude dít dál? 

 • 1
  Zrealizuješ objednávku skrze formulář níže na stránce - vybereš si variantu, která Ti láká víc (varianta BASIC, varianta FULL).
 • 2
  Zašleš mi foto ručně napsaných údajů pro načtení Darů - jméno, rodné příjmení, místo a datum narození.
 • 3
  Domluvíme si termín on-line konzultace, v rámci které usadíme Tvé staro-nové životní know how, podíváme se na to, kde můžeš okamžitě integrovat do svého života nově získané informace.
 • 4
  Cca 5 dnů před termínem on-line konzultace obdržíš nahrávku (45 - 60 minutovou) s Tvými Dary duše (tu je potřeba si poslechnout do našeho setkání) - je obvyklé, že vyvstane mnoho otázek, proto mi záleží na tom, abychom neměly dlouhý prostoj mezi nahrávkou a setkáním.
 • 5
  Společně s nahrávkou obdržíš pdf dokument se základními informacemi k Tvým Darům duše, ke kterému se můžeš kdykoli vracet (stejně tak jako k nahrávce).
 • 6
  Varianta FULL: Do 30 dnů od načtení Darů těšit na zaslání (poštou) své unikátní osobní mandaly, která nese dynamiku Tvých Darů duše.
 • 7
  Varianta FULL: Další termíny konzultací domluvíme na prvním setkání. Je potřeba je vyčerpat do 3 měsíců od realizace objednávky.
Varianta BASIC
3 700 Kč
Načtené Dary obdržíš v nahrávce, která trvá cca 40 - 60 minut. Kromě popisu unikátní kombinace Tvých Darů obsahuje tato nahrávka také popis Tvých osobních výzev a námětů, které vyplývají v kontextu Tvých darů. I tato zpráva je načtena z prostoru Akášických záznamů. Varianta BASIC dále obsahuje pdf dokument s popisem Tvých Darů a 60 minutovou on-line konzultaci po načtení.
Varianta FULL
5 900 Kč
Varianta FULL obsahuje vše, co varianta BASIC (nahrávku s popisem Darů, vč. individuálního čtení z Akášických záznamů, pdf dokument s popisem Darů). Navíc tato varianta obsahuje 3 x 60 minutovou on-line konzultaci, která Ti dá prostor zpracovat získané informace a s mou podporou je postupně aplikovat do Tvé reality. Součástí varianty FULL je obraz - osobní MANDALA nesoucí energii Tvých Darů duše (zasílám poštou).

A ještě jednou si to shrneme, abys měla jasno v tom, co za uvedené ceny získáš:

Varianta BASIC

> 15 minutovou úvodní konzultaci (prostor pro rozmyšlení)
> nahrávku s Tvými Dary duše (40 - 60 minut)
> pdf dokument s přepisem těch nejdůležitějších informací o Tvých darech
> 60 minutovou on-line konzultaci (prostor pro otázky, sdílení, první náměty na to, jak Dary integrovat do života)

Varianta FULL

> vše výše uvedené (viz varianta BASIC)
> o 2 konzultace více (celkem tedy 3 x 60 minut)
> obraz - osobní mandala nesoucí energii Darů duše

Co říkají o Darech duše ženy, které do toho šly?