Co se stane, když se sejde Krkavčí matka a Vyhořelá máma?!

Myslím, že bychom mohly plout z tématu do tématu do nekonečna. Tak ještě, že máme ty děti, který nás včas utnou.

Veronika Hurdová je 3násobná máma, inspirativní žena a hlavně skvělá spisovatelka. Za sebe vypichuji dvě její díla, která pro mě byla zásadní:

🖤 MOJE MILÁ SMRTI. Protože mi pomohla vnímat náročné téma smrti s lehkostí a vděčností. Myslím, že je moc důležité si vytvořit svou filosofii o umírání, která není založená na strachu a bezmoci.

🤍 AGNES A ZAKÁZANÁ HORA. Protože je až neuvěřitelný, kolik moudra a vět, ze kterých až mrazí, jde nacpat do příběhu o jedné malé holce. Podezřívám autorku z čarodějnictví. Jinak to není možný. A je to jedna z mála knížek, u které jsem bulela (ale není to smutný, nebojte!)

Udělejte si kafe nebo rozložte žehlicí prkno a užijte si tohle naše milé plynutí skrz všemožná témata týkající se soužití s dětmi, seberealizace, laskavého přístupu k sobě. Dotkneme se taky tématu smrti a jejího vnímání v souvislosti s dětmi.

  • Kde ztrácíš svoji sílu?

    Zjisti, kde konkrétně stavíš sama sebe na druhou kolej a vzdáváš se své síly. Posviť si na 3 oblasti, které když ve svém životě nakopneš, změna ve tvé realitě je nevyhnutelná. 

  • Přidejte se na FB
  • Novinky na e-mail

    Zajistěte si aktuální info o novém článku nebo připravované akci :-)

  • Nejnovější příspěvky
  • Ke čtení / poslechu / vidění